Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Nabór do Komisji Konkursowej otwartego konkursu ofert

Zaproszenie dla osób reprezentujących organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust.3 ustawy z dnia 23 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach Komisji Konkursowej otwartego konkursu ofert organizowanego przez Powiat Starachowicki. Zgłoszenia należy składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Starachowicach (Zespół ds. Polityki Społecznej) do 12 stycznia br. Szczegóły dotyczące naboru znajdują się w dokumencie załączonym poniżej.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Zakaźny nie zagrożony

Nie ma zagrożenia dla funkcjonowania oddziału zakaźnego w starachowickim szpitalu. Jest już decyzja Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, dająca 1,5 roku na dostosowanie pomieszczeń do nowych wymagań, jak poinformowała na konferencji Starosta Starachowicki Danuta Krępa

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Na rondzie wre praca

Starosta Danuta Krępa wizytowała dzisiaj (3 stycznia br.) postępy prac przy budowie ronda u zbiegu ulic: Szkolnej oraz Iglastej w Starachowicach. Mimo opóźnień spowodowanych komplikacjami przy przepinaniu sieci wodociągowej, gazowej i kabli energetycznych, idą one dość sprawnie.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Coraz bliżej budowy hali

Nowoczesna hala sportowa z boiskami do piłki nożnej, siatkowej i koszykowej, bogatym zapleczem technicznym i gospodarczym ma powstać jeszcze w tym roku przy Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach. Koszt inwestycji szacuje się na ok. 6,5 mln zł. Władze powiatu czynią starania aby uzyskać na nią dofinansowanie w wysokości 50 proc. z Ministerstwa Sportu i Turystyki, w czym wspierają ich mocno parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości. Dziś, tj. 3 stycznia w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach odbyła się konferencja prasowa z udziałem Starosty Danuty Krępy, Członka Zarządu Powiatu Moniki Nowak, a także posłów na Sejm RP: Krzysztofa Lipca i Marii Zuby.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Utrudnienia w Wydziale Komunikacji w związku z wdrażaniem systemu CEPiK 2.0

Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Starachowicach informuje, że w dalszym ciągu występują problemy z bieżącą obsługą interesantów w systemie CEPiK modernizowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji.
Dotyczy to między innymi: rejestracji pojazdów, przerejestrowywania pojazdów, zmiany właścicieli, wydawania wtórników tablic rejestracyjnych, pobierania danych z CEPiK.


Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

kategoria: Aktualności

Zmiany w Zarządzie Powiatu

Małgorzata Pruś została nowym, nieetatowym Członkiem Zarządu Powiatu w Starachowicach. Zdecydowała o tym Rada Powiatu podczas swojego czwartkowego posiedzenia, w związku z rezygnacją z tej funkcji radnej Doroty Nowakowskiej – Boskiej.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

22 grudnia starostwo nie czynne

Przypominamy, że 22 grudnia br. (piątek) Starostwo Powiatowe w Starachowicach będzie nieczynne.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Świąteczne życzenia

kategoria: Aktualności

Z życzeniami u policjantów

Starosta Danuta Krępa wzięła udział w spotkaniu opłatkowym starachowickiej policji. W imieniu swoim i władz powiatowych podziękowała funkcjonariuszom za ich ofiarną służbę na rzecz bezpieczeństwa, życząc zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, a także pomyślności w nadchodzącym 2018 roku.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Na świątecznych spotkaniach

Najpierw strażaków, a później uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach odwiedziła 18 grudnia br. starosta Danuta Krepa dzieląc się z nimi opłatkiem i życząc prawdziwie rodzinnych świąt, pełnych radości oraz miłości, a także szczęścia w nadchodzącym 2018 roku.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Czy wiesz że...

Na terenie powiatu starachowickiego prowadzi działalność ok. 4.500 podmiotów gospodarczych o bardzo zróżnicowanych pod względem wielkości, profilu działalności i poziomie zatrudnienia. Najważniejszym ośrodkiem gospodarczym są Starachowice, gdzie ulokowała się zdecydowana większość podmiotów działających w różnych sferach gospodarki. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS