14°C

Bezchmurnie
Ciśnienie 1014 hPa


czwartek piątek sobota niedziela poniedziałek
25 °C 25 °C 21 °C 13 °C 15 °C
13 °C 14 °C 13 °C 8 °C 7 °C
środa, 9 września 2020 14:35

Stowarzyszenie Promocji Talentów przy MDK przy współpracy z Parkiem Kultury, Muzeum Przyrody i Techniki i Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach serdecznie zapraszają na jubileuszowe X Noce Teatralne. To będzie wielkie święto miłośników teatru i dobrego humoru.

Będzie to już 10 edycja tego wspaniałego wydarzenia. Na przestrzeni lat organizatorzy gościli znakomite teatry-te zawodowe jak i amatorskie, te z bliska i te z daleka, wybitnych mistrzów aktorstwa: Marię Seweryn, Konrada Imielę, Artura Barcisia, ale przede wszystkim wierną publiczność, od lat wspierającą teatralne działania.

W tym roku impreza odbędzie się 11 września o godzinie 20.00 w Hali Spustowej (teren Muzeum Przyrody i Techniki). Na rozpoczęcie Nocy Teatralnych wystąpi dobrze już znany starachowickiej publiczności Teatr Panopticum z Lublina. O 21.00 ze swoim programem autorskim zaprezentuje się Ireneusz Krosny - mistrz pantomimy i poczucia humoru.

Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, związane z epidemią koronawirusa, uczestnictwo w wydarzeniu będzie możliwe tylko po telefonicznym zapisaniu się pod nr tel. 41 274 65 25 (wystarczy podać nazwisko lub hasło).

Dzień drugi (12 września) to wielkie święto miłośników teatru i talentu Marka Siudyma, który gościnnie dla występujących na Nocach Teatralnych poprowadzi warsztaty aktorskie.

Serdecznie zapraszamy!

***

Projekt jest dofinansowany przez Gminę Starachowice, Powiat Starachowicki i Urząd Marszałkowski.