Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Zakończyli rok szkolny

Starosta Danuta Krępa uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Starachowicach. Wspólnie z dyrektor Elżbietą Kowalczyk wręczyła świadectwa oraz dyplomy najbardziej wyróżniającym się uczniom, a także tym, którzy w tym roku opuszczają już szkolne mury.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się na boisku i rozpoczęła od odśpiewania hymnu. Prócz uczniów oraz nauczycieli uczestniczyli w niej również rodzice, którzy aktywnie włączają się w życie szkoły.


Po krótkim podsumowaniu kończącego się roku i odczytaniu listu z Kuratorium Oświaty, dyrekcja przystąpiła do wręczania świadectw, dyplomów i podziękowań, zarówno dla uczniów jak i rodziców. Szczególnie gorąco dziękowano i żegnano się z tymi, którzy w tym roku opuszczają już mury ośrodka, zarówno z kadry pedagogicznej, jak i z grona młodzieży. Wielu sukcesów i oczywiście udanych wakacji życzyła im również starosta Danuta Krępa, która wspólnie z dyrektor Elżbietą Kowalczyk wręczała dyplomy oraz nagrody.
Uczniowie odwdzięczyli się ciekawym programem artystycznym, w którym podziękowali swoim nauczycielom.

Na kolejny ich występ trzeba będzie poczekać do września.

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Starachowice usytuowane są na styku trzech jednostek geograficznych: Wzgórz Koneckich, Przedgórza Iłżeckiego oraz Wyżyny Opatowskiej. Rzeka Kamienna stanowi dla nich naturalną granicę. Miasto położone jest w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Krakowem (ok. 170 km). Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS