Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Z wizytą w ministerstwach

Na temat konieczności przeniesienia oddziału zakaźnego do nowej lokalizacji w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach i rozwoju powiatowej infrastruktury sportowej starosta Danuta Krępa rozmawiała z ministrem Markiem Suskim, szefem Gabinetu Prezesa Rady Ministrów oraz Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki,  Jarosławem Stawiarskim.

Starosta Danuta Krępa odbyła spotkania z dwoma ministrami: Markiem Suskim, szefem Gabinetu Prezesa Rady Ministrów

oraz Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki,  Jarosławem Stawiarskim.

Rozmowy dotyczyły wsparcia finansowego Powiatu w zakresie pozyskania pieniędzy na budowę hali sportowej przy Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach, a także przeniesienia oddziału zakaźnego do nowej lokalizacji w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach.
Poruszono też kwestię konieczności rozszerzenia dotychczasowych usług z zakresu kardiologii, świadczonych przez szpital w związku z zaprzestaniem działalności Polsko – Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach. W obu spotkaniach uczestniczyli też: poseł Krzysztof Lipiec oraz Członek Zarządu Powiatu Małgorzata Pruś.

 

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Na terenie powiatu starachowickiego prowadzi działalność ok. 4.500 podmiotów gospodarczych o bardzo zróżnicowanych pod względem wielkości, profilu działalności i poziomie zatrudnienia. Najważniejszym ośrodkiem gospodarczym są Starachowice, gdzie ulokowała się zdecydowana większość podmiotów działających w różnych sferach gospodarki. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS