Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Finał XII Konkursu Języka Angielskiego "FOCUS ON ENGLISH"

Członek Zarządu Powiatu Monika Nowak nagrodziła zwycięzców XII edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego "Focus on English", organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach. Tak jak co roku cieszył się on dużym zainteresowaniem gimnazjalistów, a poziom ich wiedzy był bardzo wysoki i wyrównany. Różnica w punktach była niewielka.

Do finału konkursu przystąpiło 28 uczniów reprezentujących wszystkie starachowickie gimnazja, a także  szkoły w Mircu, Pawłowie oraz Wąchocku. Musieli oni zmierzyć się z testem, przygotowanym przez Elżbietę Ceglarską i Małgorzatę Skórę, nauczycieli języka angielskiego w I LO, który sprawdzał ich umiejętności z czytania, słuchania, szerokopojętej gramatyki oraz zasób słownictwa.
A oto, jak wyglądały wyniki:
I miejsce – Wiktor Serwicki -Gimnazjum Społeczne
II miejsce- Michał Skorzyński - Gimnazjum Społeczne
III miejsce – Maciek Pawelec-Gimnazjum Społeczne

Wyróżnienia:
Stanisław Sokołowski – Gimnazjum Społeczne
Justyna Izak – Gimnazjum nr 2
Karolina Krawczyk – Gimnazjum nr 4
Z racji niezwykle wyrównanego poziomu i znikomych różnic w uzyskanych wynikach komisja zdecydowała przyznać dwa dodatkowe wyróżnienia. Otrzymały je:
Katarzyna Żurowska – Gimnazjum nr 1
Zofia Mazur – Gimnazjum nr 3
Nagrody wręczała zwycięzcom Członek Zarządu Powiatu Monika Nowak, wspólnie z dyrektorem I LO Dariuszem Lipcem i Włodzimierzem Orkiszem, prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół I LO w Starachowicach "Nasza Jedynka".Zostały one ufundowane przez: Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta, NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania w Starachowicach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół I LO "Nasza Jedynka".

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Gmina Pawłów położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego w bezpośredniej bliskości Gór Świętokrzyskich. Jej powierzchnia wynosi 137 km2 (13.739 ha). Gmina liczy 35 sołectw. Zamieszkuje ją 15.450 osób, jest typową gminą rolniczą o dużym potencjale produkcyjnym z uwagi na dobre gleby. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS