Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Bezpłatne badania cytologiczne

Od 13 do 16 marca (od godz. 10.00 do 16.00) na parkinku przez budynkiem Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach im. Jana Pazdura w Starachowicach będzie dostępny cytomammobus Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Zapraszamy mieszkanki do skorzystania z możliwości wykonania bezpłatnych badań.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza na bezpłatne badania wszystkie Panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały kontrolnych badań mammograficznych i w wieku 25-59 lat, które w ciągu ostatnich trzech lat nie wykonywały badań cytologicznych w ramach programu profilaktycznego. Badania będą wykonywane w cytomammobusie wyposażonym w nowoczesny cyfrowy mammograf, umożliwiający badania piersi oraz w fotel ginekologiczny do badań cytologicznych, który będzie stacjonował od 13 do 16 marca 2017r. na parkingu przed budynkiem Muzeum Przyrody i Techniki „Ekomuzeum” im. J. Pazdura w Starachowicach (wejście od ulicy Marszałka Piłsudskiego 95).
Zainteresowane Panie mogą się rejestrować bezpośrednio na miejscu w cytomammobusie lub pod numerem tel. 0 661 911 300. Na badania należy się zgłaszać z dowodem osobistym.

 
 

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Na terenie powiatu starachowickiego prowadzi działalność ok. 4.500 podmiotów gospodarczych o bardzo zróżnicowanych pod względem wielkości, profilu działalności i poziomie zatrudnienia. Najważniejszym ośrodkiem gospodarczym są Starachowice, gdzie ulokowała się zdecydowana większość podmiotów działających w różnych sferach gospodarki. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS