Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Rozmaitości na talerzu

Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Rozmaitości na talerzu” pod patronatem starosty Danuty Krępy został już rozstrzygnięty. Autorom siedmiu najlepszych prac wręczono 28 lutego nagrody.

Konkurs organizował Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach, kierując go do młodzieży szkół gimnazjalnych w naszym powiecie.

Zainteresowani udziałem musieli opracować i wykonać fotografię związaną z tematem konkursu czyli „Rozmaitościami na talerzu”. Każdy mógł zgłosić maksymalnie trzy fotografie. Jury, w którym zasiedli: Renata Rychlik, Dorota Dziura, Renata Nowak, Małgorzata Lasek i Anna Tota, dokonało oceny prac. Najlepszą fotografię w kategorii artystycznej wykonała Lidia Domańska z klasy III „c” Gimnazjum nr 4 w Starachowicach.

II miejsce jury przyznało ex aequo uczniom Gimnazjom nr 4 w Starachowicach – Kacprowi Maciejczakowi z klasy III „a” i Julii Sobiesiek z klasy III „c”.


 

W kategorii „zdjęcie na wesoło” zwycięzcami zostali gimnazjaliści z „Trójki”: Mateusz Maciąg z klasy I „d” i Zofia Kiełek z klasy II „a”.Z kolei najbardziej „oryginalną kompozycję” wykonali: Maciej Bachurski z klasy III „a” i Paweł Kubas z klasy III „a” Gimnazjum nr 4 w Starachowicach.

Wszyscy odebrali oni nagrody z rąk Dariusza Seweryna, dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej i Sportu Starostwa Powiatowego w Starachowicach oraz Moniki Wójcik, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach.

Upominki przygotował dla nich Powiat Starachowicki, a także Zakład Energetyki Cieplnej i spółka Odlewnie Polskie. Patronat honorowy sprawowała natomiast Starosta Starachowicki Danuta Krępa. Prace można będzie oglądać na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w szkole.
 

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Gmina Pawłów położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego w bezpośredniej bliskości Gór Świętokrzyskich. Jej powierzchnia wynosi 137 km2 (13.739 ha). Gmina liczy 35 sołectw. Zamieszkuje ją 15.450 osób, jest typową gminą rolniczą o dużym potencjale produkcyjnym z uwagi na dobre gleby. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS