Skrzynka podawcza ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności koronawirus
środa, 22 kwietnia 2020 10:57

Mając na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się patogenu i ograniczanie ryzyka zakażenia koronawirusem Starosta Starachowicki podjął decyzję dotyczącą reorganizacji pracy Starostwa Powiatowego w Starachowicach na czas epidemii.

Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania, Starostwo Powiatowe w Starachowicach będzie nieczynne dla interesantów, natomiast nie przerywa pracy.
Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna. Zachęcamy do załatwiania spraw przez profil zaufany. Osoby, które go nie mają, mogą go potwierdzić za pośrednictwem bankowości elektronicznej, bez konieczności wizyty w urzędzie.
Interesanci będą przyjmowani tylko w wyjątkowych, niecierpiących zwłoki sytuacjach po wcześniejszym telefonicznym umówieniu daty i godziny wizyty.
Nieczynna będzie Kancelaria Ogólna.
Do budynku Starostwa Powiatowego w Starachowicach wpuszczani będą jedynie pracownicy.
Placówka zajmująca się ubezpieczeniami będzie nieczynna.
Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego będą świadczyły usługi tylko za pomocą środków komunikacji na odległość.
Interesanci będą obsługiwani poprzez środki komunikacji na odległość:
1.    telefonicznie 41 276-09-00
2.    mailowo
3.    platforma E PUAP (SP_STCE/skrytkaESP)

Poniżej aktualny wykaz telefonów i adresów mailowych do pracowników poszczególnych wydziałów, biur i stanowisk.