Skrzynka podawcza ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
piątek, 10 lutego 2023 08:15

W Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach zakończył się remont Oddziału Chirurgicznego Ogólnego. Efekty robią wrażenie – sala intensywnego nadzoru, poczekalnia dla pacjentów, trzy nowe łazienki, dziewięć wyremontowanych, odnowiony punkt pielęgniarski i klimatyzacja w dziewięciu pomieszczeniach. A wszystko po to by podnieść jakość i komfort leczenia pacjentów. 


poniedziałek, 23 stycznia 2023 09:46

Dentobus - mobilny gabinet stomatologiczny znowu zawita do naszego powiatu, tym razem 3 lutego br. (piątek). Będzie dostępny w godz. 8:00 - 14:00 w Starachowicach przy ul. Murarskiej 11 - przy Niepublicznym Przedszkolu w Starachowicach. Zachęcamy do skorzystania!


piątek, 20 stycznia 2023 11:19

Panie, które zdecydują się rodzić na Oddziale Położniczo - Ginekologicznym w naszym szpitalu, mogą skorzystać bezpłatnie ze szkoły rodzenia, działającej w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Do tej pory taki przywilej miały tylko mieszkanki naszego powiatu. Teraz mogą z niego skorzystać wszystkie Panie, niezależnie od tego w jakim powiecie czy województwie mieszkają. Ważne, aby zadeklarowały chęć porodu u nas.  


poniedziałek, 9 stycznia 2023 07:30

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne mieszkanki powiatu starachowickiego. Mammobus będzie dostępy 9 stycznia (poniedziałek) do godz. 17.00 przy Ośrodku Zdrowia w Mircu oraz 13 stycznia (piątek) w godzinach 9.00 - 14.00  przy Hali Sportowej w Pawłowie. 


środa, 4 stycznia 2023 15:46

Profesjonalna opieka i leczenie, diagnostyka obrazowa i laboratoryjna, konsultacje specjalistyczne oraz rehabilitacja – tak rozwija się starachowicka neonatologia. Z myślą o najmłodszych pacjentach Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach znacznie rozszerzył zakres oferowanych świadczeń. Dzięki temu dzieci już od pierwszych chwil życia są otoczone troskliwą i fachową opieką, z której mogą skorzystać wszystkie noworodki, nie tylko te urodzone w naszym szpitalu. 


poniedziałek, 19 grudnia 2022 15:10

Kolejne nowe poradnie, tym razem dla dzieci, uruchomiono w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Są to: poradnia neonatologiczna i poradnia neurologiczna. 


piątek, 9 grudnia 2022 10:56

Najpierw uruchomienie dowozów dla podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Starachowicach, a teraz poradni stomatologicznej w znieczuleniu ogólnym dla osób niepełnosprawnych w PZOZ w Starachowicach. Tak Powiat Starachowicki wspiera osoby ze szczególnymi potrzebami. 


piątek, 2 grudnia 2022 15:34

W Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach rusza kolejna poradnia specjalistyczna. 5 grudnia br. swoją działalność rozpocznie Poradnia stomatologiczna w znieczuleniu ogólnym dla osób niepełnosprawnych. Zarówno kwalifikacja pacjentów, jak i zabiegi stomatologiczne będą w 100% finansowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.


czwartek, 1 grudnia 2022 13:38

Dentobus - mobilny gabinet stomatologiczny przyjedzie do powiatu starachowickiego. W dniu 16 grudnia (piątek) w godz. 8.00 - 14.00 będzie dostępny przy Szkole Podstawowej w Małyszynie Górnym.


środa, 9 listopada 2022 09:12

Zbliża się Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach i Światowy Tydzień Wiedzy o Antybiotykach. Z tej właśnie okazji Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Starachowicach zachęca do poszerzenia wiedzy na temat zjawiska narastania i rozprzestrzeniania się oporności na antybiotyki wśród drobnoustrojów wywołujących zakażenia u człowieka.