Skrzynka podawcza ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
poniedziałek, 29 sierpnia 2022 11:30

Starosta Piotr Ambroszczyk nagrodził zwycięzców I zawodów spławikowych o Puchar Starosty Powiatu starachowickiego, organizowanych przez starachowickiego koło okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Kielcach.


środa, 1 czerwca 2022 12:06

250 amatorów rowerów szosowych ścigało się podczas 6. Starachowickiej Strzały, wyścigów kolarskich, organizowanych przez firmę Poland Bike przy ścisłej współpracy z Powiatem Starachowickim, Urzędem Miejskim w Starachowicach, Gminą Pawłów, Gminą Brody, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starachowicach oraz Grupą Motocyklową MotoStar Starachowice. W tym roku, po raz pierwszy w historii imprezy rozegrano także Czasówkę o Puchar Starosty Starachowickiego.


wtorek, 24 maja 2022 11:05

Po raz pierwszy w historii Starachowickiej Strzały rowerzyści powalczą o Puchar Starosty Starachowickiego w indywidualne jeździe na czas, która odbędzie się dzień przed główną imprezą, tj. w sobotę 28 maja br. na ulicy Szkolnej w Starachowicach. To dopiero będą emocje… Zachęcamy do kibicowania na trasie.


środa, 18 maja 2022 23:13

Drużyna piłkarska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach zdobyła tytuł Mistrza Województwa Świętokrzyskiego na XI Mistrzostwach w Piłce Nożnej Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”. Serdecznie gratulujemy.


piątek, 13 maja 2022 12:08

Ruszają zapisy na 6. Starachowicką Strzałę, kolarskie wyścigi organizowane przez Poland Bike przy współpracy m.in. z Powiatem Starachowickim. To będzie prawdziwe kolarskie widowisko, i to przez cały weekend! Główny wyścig - 6. Starachowicka Strzała - odbędzie się w niedzielę, 29 maja br., natomiast dzień wcześniej w sobotę 28 maja br. po raz pierwszy w historii imprezy, zorganizowana zostanie Czasówka o Puchar Starosty Starachowickiego!


środa, 17 listopada 2021 08:24

Okładka książki "Historia starachowickiego sportu"Historia starachowickiego sportu” – to tytuł książki Eugeniusza Majchrzyka, która stanowi swoisty ukłon w stronę dawnych sław spotu oraz obecnych sportowców. Publikacja jest już dostępna w księgarni przy ul. Rynek 41 w Starachowicach. Zachęcamy do przeczytania.