10°C

Deszcz
Ciśnienie 1013 hPa


sobota niedziela poniedziałek wtorek środa
15 °C 15 °C 12 °C 13 °C 16 °C
8 °C 9 °C 9 °C 8 °C 6 °C
Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
poniedziałek, 7 lutego 2022 10:25

Carebox przy PZOZ w Starachowicach Przypominamy, że wszystkie osoby, które chcą się przebadać pod kątem koronawirusa, mogą skorzystać z bezpłatnych testów antygenowych w mobilnym punkcie pobrań, czyli w Care Box’ie przy PZOZ w Starachowicach. Nie muszą posiadać skierowania lekarskiego. 

Punkt poboru materiału biologicznego ruszył z dniem 1 lutego 2022 roku. Wymazy są pobierane w mobilnym punkcie pobrań, czyli w Care Box’ie usytuowanym przed Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym.

Materiał biologiczny badany jest w Medycznym Laboratorium Diagnostycznym starachowickiego szpitala, które znajduje się w wykazie laboratoriów „covidowych” Ministerstwa Zdrowia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców pracujących w systemach zmianowych punkt  czynny jest siedem dni w tygodniu (także w święta) w godzinach od 8.00 do 10.00 oraz od 15.00 do 17.00.

Każdy pacjent bezpośrednio przed wymazem musi wypełnić kwestionariusz osobowy.  O wyniku testu antygenowego informowany jest poprzez wiadomość sms lub przez Internetowe Konto Pacjenta.

Szczegóły na stronie: PZOZ w Starachowicach

 

Zachęcamy do korzystania.