3°C

Bezchmurnie
Ciśnienie 1029 hPa


wtorek środa czwartek piątek sobota
13 °C 14 °C 15 °C 15 °C 16 °C
0 °C 5 °C 3 °C 2 °C 3 °C
Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
piątek, 16 lipca 2021 15:55

Starosta Piotr Babicki dziękował policjantom za służbę Podziękowania i gratulacje dla wszystkich policjantek, policjantów i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach z okazji ich święta złożył podczas uroczystego apelu starosta Piotr Babicki. 

Ceremonia rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Starachowicach – nadkom. Pawłowi Szczepaniakowi. Szef starachowickiego garnizonu podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym za ich codzienną, trudną służbę i bardzo dobre wywiązywanie się ze swoich obowiązków, a ich rodzinom i bliskim – za wsparcie i wyrozumiałość. Na ręce starosty Piotra Babickiego złożył także podziękowania za bardzo dobrą współpracę dla wszystkich samorządów z naszego powiatu. Ciepłe słowa pod adresem funkcjonariuszy płynęły także od władz. Starosta Piotr Babicki dziękował za ich ogromne zaangażowanie zwłaszcza w minionym roku.

- Ostatni rok był wyjątkowy i bezprecedensowy dla nas wszystkich. Stan epidemii i działania mające na celu jej powstrzymanie wymagały nadzwyczajnej aktywności i zaangażowania. Za te niestrudzone działania Policji równie gorąco wszystkim dziękuję – mówił starosta, życząc wszystkim funkcjonariuszom dużo zdrowia i sił.

Do życzeń i podziękowań dołączył się także prezydent Marek Materek. Tradycyjnie wręczono także awanse na wyższe stopnie służbowe. W tym roku otrzymało je 54 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Fotorelacja z uroczystości