10°C

Duże zachmurzenie
Ciśnienie 1017 hPa


niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek
12 °C 11 °C 13 °C 18 °C 18 °C
4 °C 5 °C 7 °C 8 °C 12 °C
Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
piątek, 25 czerwca 2021 19:07

Zarząd Powiatu odebrał gratulacje od radnych po otrzymaniu absolutorium Najpierw wotum zaufania, a później absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu otrzymał Zarząd Powiatu w Starachowicach na sesji, która odbyła się 24 czerwca br. W ten sposób Rada Powiatu wystawiła ocenę za podejmowane przez niego działania. 

Co roku do 31 maja Zarząd Powiatu przedstawia Radzie Raport o stanie powiatu. Jest to dokument obejmujący podsumowanie działalności Zarządu w roku poprzednim, co stanowi podstawę do jego oceny przez Radę. Debata nad takim raportem odbyła się 24 czerwca br. Rada zdecydowała o udzieleniu wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Po zapoznaniu się ze sprawozdaniem finansowym, sprawozdaniem z wykonania budżetu za rok 2020, informacją o stanie mienia i pozytywnymi opiniami Regionalnej Izby Obrachunkowej, radni zdecydowali również o udzieleniu absolutorium Zarządowi Powiatu za 2020 r. 
- Bardzo dobry wynik wykonania budżetu to efekt pracy wszystkich służb powiatowych, pracowników starostwa powiatowego i jednostek podległych. Dziękuję serdecznie za tę dobrą i wytężoną pracę – mówił na sesji starosta Piotr Babicki. 


Zarząd Powiatu odebrał gratulacje od radnych po otrzymaniu absolutorium