18°C

Bezchmurnie
Ciśnienie 1021 hPa


sobota niedziela poniedziałek wtorek środa
32 °C 31 °C 31 °C 32 °C 31 °C
16 °C 17 °C 18 °C 20 °C 19 °C
Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
poniedziałek, 9 listopada 2020 11:09

Aktualna sytuacja organizacji młodzieżowych na terenie województwa świętokrzyskiego będzie głównym tematem dyskusji podczas kolejnej debaty online z serii #DziałamyRazem, organizowanej przez Fundację Świętokrzyską. Debata odbędzie się w czwartek 12 listopada br. na Facebooku Fundacji Świętokrzyskiej. Początek o godzinie 18:00.

- Każdego dnia organizacje pozarządowe walczą z trudnościami, które spotykają ich przez pandemię koronawirusa. Nie poddajemy się przenosząc nasze działania do internetu i prowadząc liczne działania online – mówi Ksenia Kowalczyk z Fundacji Świętokrzyskiej.
W czwartkowej debacie udział wezmą czołowi przedstawicieli organizacji młodzieżowych w naszym regionie m.in. Marcin Wróblewski, Artur Banach i Norbert Cisowski.
- Zaprosiliśmy przedstawicieli dużych organizacji młodzieżowych oraz radnego sejmiku młodzieży województwa świętokrzyskiego, aby porozmawiać o aktualnej sytuacji organizacji młodzieżowych. Chcemy wiedzieć jak można ich wspierać i jak radzą sobie w tym trudnym czasie – dodaje Kowalczyk.
Transmisja debaty odbędzie się na Facebooku Fundacji Świętokrzyskiej. Początek o godzinie 18:00.
Organizacja debaty jest sfinansowana przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.