Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Salon Wiosenny 2017

Starosta Danuta Krępa nagrodziła zwycięzców XIV Powiatowego Przeglądu Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży „Salon Wiosenny 2017”, zorganizowanego pod jej patronatem przez Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach. W uroczystym ogłoszeniu wyników uczestniczyli także pozostali członkowie Zarządu Powiatu.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Ćwiczenia służb ratowniczych

Starosta Danuta Krępa obserwowała ćwiczenia, sprawdzające współpracę i koordynację służb ratowniczych oraz inspekcji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w naszym powiecie. Trening wypadł pomyślnie.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Życzenia Wielkanocne

kategoria: Aktualności

Znaleziono telefon

22 marca przy ulicy Staszica w Starachowicach znaleziono telefon komórkowy. Właściciela aparatu prosimy o kontakt z Biurem Rzeczy Znalezionych w Starostwie Powiatowym w Starachowicach (pokój 118, tel. 276-09-19). 

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Przesunięcie terminu akcji szczepienia lisów

Zmiana terminu wiosennej akcji szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w województwie świętokrzyskim.  Z uwagi na przedłużający się przetarg na zakup szczepionki działania zostały przesunięte o ponad trzy tygodnie. Rozpoczną się 26 kwietnia i potrwają do 7 maja br., jak informuje Mariusz Gwardjan, zastępca świętokrzyskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Kielcach.  

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Żelazne Korzenie

Zapraszamy do udziału w warsztatach archeologicznych „Żelazne Korzenie”, jakie odbywać się będą 18 i 19 maja na terenie „ARCHEOPARKU” w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

kategoria: Wydarzenia
Czytaj więcej

XIII Piknik Archeologiczny Rydno

Od 11 do 14 maja nad zalewem na rzece Kamiennej w Wąchocku odbędzie się po raz trzynasty Piknik Archeologiczny "Rydno" - wyjątkowe spotkanie z naszymi przodkami z epoki kamienia. Zachęcamy do uczestnictwa.

kategoria: Wydarzenia
Czytaj więcej

Droga Krynki – Brody rośnie w oczach

Wizytowaniu postępu prac na drodze powiatowej Krynki – Brody poświęcona była czwartkowa (13 kwietnia) wizyta Starosty Danuty Krępy w Gminie Brody. Wspólnie z Wójt Gminy Marzeną Bernat odwiedziła ona plac budowy.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Spotkanie wielkanocne w starostwie

Po wielu przedświątecznych spotkaniach, jakie odbyły się w naszym powiecie, przyszedł czas na starostwo. Starosta Danuta Krępa wspólnie z pozostałymi członkami Zarządu złożyła w czwartek (13 kwietnia) życzenia wszystkim pracującym tu urzędnikom. Podkreślając wyjątkowość tych świąt życzyła załodze, by spędziła je w gronie najbliższych w atmosferze radości, czerpiąc siłę na przyszłość.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

O rozwoju kompetencji kadr

O tym, jak najlepiej się przygotować by wykorzystać środki unijne na rozwój kompetencji kadr oraz promocję przedsiębiorstw rozmawiano we wtorek, 11 kwietnia podczas spotkania zorganizowanego przez Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach. Oficjalnego otwarcia dokonała starosta Danuta Krępa, której towarzyszyli Członkowie Zarządu Powiatu: Monika Nowak i Andrzej Sendecki.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Czy wiesz że...

Powiat starachowicki tętni bogatym, różnorodnym życiem kulturalnym. Liczne placówki kulturalne z wielkim zapałem realizują swą szeroką działalność dbając o to, by trafić do jak najszerszego odbiorcy. Każdy mieszkaniec powiatu ma szansę uczestniczyć w życiu kulturalnym. Czytaj więcej
® 2003-2017 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS