Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Pięściarski miting z pucharem starosty

Dawid Budzisz, pięściarz ze Skalnika Wiśniówka został zdobywcą Pucharu Starosty Starachowickiego podczas Mitingu Bokserskiego, zorganizowanego przez Klub Bokserski SKS Star 1926 Starachowice na Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach. Nagrodę wręczył mu uroczyście wicestarosta Marek  Pawłowski.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zaprasza przedsiębiorców, pracowników, instytucje otoczenia biznesu, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji rynku pracy na bezpłatną konferencję poświęconą możliwościom kształcenia ustawicznego kadr i rozwoju firmy dzięki wsparciu publicznych służb zatrudnienia. Spotkanie odbędzie się 22 listopada br. w BEST WESTERN Grand Hotel w Kielcach. Rejestracja trwa.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Partyzancka Droga Krzyżowa

Ponad 300 osób uczestniczyło w XVIII Partyzanckiej Drogi Krzyżowej, która przeszła leśnymi ścieżkami 28 października br., w 74 rocznicę bitwy na Wykusie. Patronem tegorocznej uroczystości była Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek. Modlitwie przewodniczył kapłan z parafii Wszystkich Świętych ze Starachowic ks. Mirosław Jakubiak.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Aktualne oferty pracy i stażu w powiecie

Poniżej prezentujemy aktualne oferty pracy i stażu w Powiecie Starachowickim. Informacji na ten temat udziela Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach, ul. Radomska 76, informacja tel. (041) 276-62-01.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Dodatkowe dyżury w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej

W związku z tym, że w najbliższą środę tj. 1 listopada przypada dzień ustawowo wolny od pracy (Wszystkich Świętych) mieszkańcy będą mogli skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej 31 października, a także 2 i 3 listopada br.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Wyposażą gabinety profilaktyki zdrowotnej w szkołach

Ponad 21 tys. zł dofinansowania na zakup wyposażenia do gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach otrzymał Powiat Starachowicki. Pieniądze pochodzą z rezerwy celowej Ministerstwa Zdrowia, trafiły do nas za pośrednictwem Wojewody.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Bieg Niepodległościowy w Skarżysku-Kamiennej

12 listopada br. na ulicach Skarżyska – Kamiennej odbędzie się druga edycja Powiatowego Biegu Niepodległościowego. To doskonały sposób, aby w aktywny i radosny sposób uczcić 99. rocznicę Odzyskania Niepodległości.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Kolejna nowatorska operacja w PZOZ!

Nowatorski system stabilizacji wykorzystywany przy złamaniach kręgosłupa w odcinku piersiowym zastosowano niedawno na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej z Pododdziałem Endoprotezoplastyki i Pododdziałem Chirurgii Kręgosłupa starachowickiego szpitala. To pierwszy tego rodzaju zabieg w PZOZ Starachowice.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Utrudnienia w kontakcie z Wydziałem Nieruchomości, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska

W związku z prowadzonym remontem w Wydziale Nieruchomości, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego mogą wystąpić utrudnienia w kontakcie telefonicznym z pracownikami tego wydziału. Do zakończenia prac, tj. do 24 listopada br. prosimy o kontakt pod nr tel - 41 276-09-35.
Za wynikłe utrudnienia, przepraszamy

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

20 lat CKP w Starachowicach

20–lecie swej działalności świętowało 20 października br. Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyły dyrekcji władze powiatu: starosta Danuta Krępa i Członek Zarządu Powiatu Monika Nowak.

kategoria: Aktualności
Czytaj więcej

Czy wiesz że...

Herb Powiatu Starachowickiego składa się z zaokrąglonej od podstawy renesansowej tarczy, na której w błękitnym polu znajdują się trzy złote korony odchylone do tyłu, w ustawieniu 2:1, ozdobione drogimi kamieniami, między którymi od głowicy (u góry), znajduje się podwójny złoty krzyż, z krótszym wyższym ramieniem. Czytaj więcej
® 2003-2017 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS