17°C

Bezchmurnie
Ciśnienie 1017 hPa


poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
20 °C 20 °C 20 °C 17 °C 17 °C
8 °C 6 °C 9 °C 10 °C 8 °C
wtorek, 11 czerwca 2019 10:34

Trwają starania w sprawie uruchomienia w Starachowicach studiów podyplomowych z zakresu zarzadzania. Władze Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Miasta Starachowice planują także realizację kursów, szkoleń i warsztatów zawodowych prowadzonych przez Centrum Edukacji Fundacji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie sukcesji w działalności gospodarczej, restrukturyzacji działalności gospodarczej, kandydatów na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa i przedsiębiorstw komunalnych, doradztwa podatkowego, prawnego, gospodarczego. Czy tak się stanie zależeć będzie od zainteresowania. Propozycje, zgłoszenia i sugestie należy przesyłać na adres: http://rekrutacja@starachowice.eu.

W ramach współpracy pomiędzy Miastem Starachowice a Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, planowane jest uruchomienie w Starachowicach studiów podyplomowych w  zakresie:
– Zarządzanie w Ochronie Zdrowia,
– Zarządzanie w Oświacie,
– Menedżer Kultury,
– Zarządzanie Projektami/Project Menedżer,
– Menedżer Publiczny/dla kadr administracji publicznej,
– Menedżer Administracji Biznesu,
– Zarządzanie nieruchomościami.
Mowa jest także o kursach, szkoleniach oraz warsztatach zawodowych prowadzonych przez Centrum Edukacji Fundacji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie:
– sukcesji w działalności gospodarczej, w tym przygotowania kandydatów na pełnomocników ds. sukcesji zgodnie z nowymi przepisami,
– restrukturyzacji działalności gospodarczej/dawnych syndyków upadłości/,
– kandydatów na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa i przedsiębiorstw komunalnych,
– doradztwa podatkowego, prawnego, gospodarczego,
– inne tematycznie w zależności od zapotrzebowania.
Zajęcia byłyby prowadzone aktywizującymi metodami przez specjalistów i trenerów, a wszystkie szkolenia zawodowe kończyłyby się wydaniem certyfikatów i świadectw kwalifikacyjnych.
Aktualnie zbierane są opinie na temat zainteresowania wymienionymi kierunkami kształceni. Wszystkie uwagi można kierować na adres: http://rekrutacja@starachowice.eu.