Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Udany festyn pod Skałkami

Festyn „Wakacje już za rok”, organizowany przez Starostę Starachowickiego i Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach zgromadził tłumy maluchów na placu pod Skałkami. Wprawdzie był to pierwszy dzień szkoły, ale dzieci mogły się poczuć jak na wakacjach. Było mnóstwo konkursów, a na zwycięzców czekała kolorowa wyprawka od starosty.

Impreza odbyła się w poniedziałek, 3 września br. na placu „pod Skałkami” przy alei Armii Krajowej w Starachowicach. Na zaproszenie starosty Danuty Krępy odpowiedziało mnóstwo dzieciaków, które po godz. 17. zaczęły się już gromadzić na placu. Niektórym towarzyszyli rodzice. Punktualnie o godz. 17.30 starosta Danuta Krępa, wspólnie z wicestarostą Markiem Pawłowskim, a także Członkiem Zarządu Powiatu Moniką Nowak i radną Marią Salwą, dokonała uroczystego otwarcia, życząc wszystkim udanej zabawy.

Dzieci mogły skorzystać ze strefy relaksu, gdzie czekały na nich m.in. słodkości od starosty, fotobudka, malowanie twarzy, czy tymczasowe tatuaże.


W strefie kultury przygotowano ucztę plastyczną. Mogły malować kredą po asfalcie, odwiedzić osobisty teatr samochodowy, czy spróbować gry na djemble.Na scenie prezentowali się podopieczni pracowni wokalnych i muzycznych Młodzieżowego Domu Kultury, a także działający przy nim chór  Portamento.

Było też mnóstwo konkursów, gier w skojarzenia i opowieści o mijających wakacjach.


Na uczestników konkursów czekały nagrody, które wręczali im osobiście starosta Danuta Krępa i wicestarosta Marek Pawłowski.


 


 

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Na terenie powiatu starachowickiego prowadzi działalność ok. 4.500 podmiotów gospodarczych o bardzo zróżnicowanych pod względem wielkości, profilu działalności i poziomie zatrudnienia. Najważniejszym ośrodkiem gospodarczym są Starachowice, gdzie ulokowała się zdecydowana większość podmiotów działających w różnych sferach gospodarki. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS