Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Grill integracyjny w DPS w Kałkowie - Godowie

II Spotkanie "W Hołdzie dla Niepodległej" poświęcone obchodom 100 Rocznicy odzyskania Niepodległości odbyło się w środę, 6 czerwca w Domu Pomocy Społecznej w Kałkowie – Godowie. Tym razem połączone zostało z grillem integracyjnym, w którym uczestniczyli: Wicestarosta Marek Pawłowski  oraz Przewodniczący Rady Powiatu Tomasz Margula.

Spotkanie było doskonałą okazją do integracji pensjonariuszy z Domów Pomocy Społecznej w Kałkowie – Godowie, a także z ul. Grabowieckiej i os. Słoneczne w Ostrowcu Świętokrzyskim. Uczestniczyli w nim również: Wicestarosta Marek Pawłowski, przewodniczący Rady Powiatu Tomasz Margula, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie  Wiesław Daszkowski oraz Kazimierz Dziekoński - przewodniczący Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych Kazimierz Dziekoński. Prócz wspomnianego już grilla na uczestników czekała doskonała zabawa przy muzyce zespołu z Kunowa.

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Gmina Pawłów położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego w bezpośredniej bliskości Gór Świętokrzyskich. Jej powierzchnia wynosi 137 km2 (13.739 ha). Gmina liczy 35 sołectw. Zamieszkuje ją 15.450 osób, jest typową gminą rolniczą o dużym potencjale produkcyjnym z uwagi na dobre gleby. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS