Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Z kwiatami i życzeniami dla Pań

Dużo radości, słońca oraz uśmiechu życzyli Paniom w Dniu ich Święta Wicestarosta Marek Pawłowski i Członek Zarządu Powiatu Andrzej Sendecki, którzy odwiedzili w czwartek Dom Pomocy Społecznej w Starachowicach. Na ręce dyrektor Anety Świercz przekazali też kwiaty od Zarządu Powiatu.

8 marca jest dniem szczególnym dla wszystkich Pań. Nie mógł przejść zatem niezauważenie przez władze naszego powiatu, które odwiedziły w tym dniu Dom Pomocy Społecznej w Starachowicach. Z kwiatami do tamtejszych mieszkanek pospieszyli: wicestarosta Marek Pawłowski i Członek Zarządu Powiatu Andrzej Sendecki, życząc paniom dużo zdrowia, radości oraz uśmiechu w każdy dzień w roku, nie tylko w Dzień Kobiet.Przekazali też pozdrowienia od starosty Danuty Krępy, która przez lata kierowała placówką i która nadal chętnie odwiedza jej podopiecznych. O paniach nie zapomniał też poseł Krzysztof Lipiec, który sprezentował paniom mnóstwo słodkości. W imieniu parlamentarzysty przekazał je Tomasz Andrzejewski, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Starachowicach.  

Nie mogło zabraknąć także występów. Program artystyczny przygotowali w tym roku seniorzy z Klubu Senior Wigor, za co zebrali gromkie oklaski.
Z własną inicjatywą wyszli także panowie z Domu Pomocy Społecznej, którzy w humorystyczny dość sposób przedstawili całą prawdę o Paniach, natomiast na koniec zasypali je życzeniami.
 

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Starachowice usytuowane są na styku trzech jednostek geograficznych: Wzgórz Koneckich, Przedgórza Iłżeckiego oraz Wyżyny Opatowskiej. Rzeka Kamienna stanowi dla nich naturalną granicę. Miasto położone jest w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Krakowem (ok. 170 km). Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS