Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Mistrzynie powiatu w siatkówce

Dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach znów mistrzyniami powiatu w siatkówce. Podczas piątkowego turnieju szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt, pokonały drużyny z innych placówek w powiecie. Dekoracji zwycięzców dokonała Członek Zarządu Powiatu Monika Nowak.

Na  hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach, bo tam rozgrywany był turniej, spotkało się pięć żeńskich zespołów. Prócz gospodarzy stawiły się również reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 i Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach.

Najlepsze po raz kolejny okazały się podopieczne Izabeli Gębarskiej, które nie straciły tym razem ani jednego seta. Drugie miejsce zajęła reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego, a trzecie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Dekoracji zwycięzców wspólnie z dyrektorem Tadeuszem Szczepańskim dokonała Członek Zarządu Powiatu Monika Nowak.

Każdy z uczestniczących zespołów otrzymał dyplom, a trzy najlepsze także puchary.


kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Herb Powiatu Starachowickiego składa się z zaokrąglonej od podstawy renesansowej tarczy, na której w błękitnym polu znajdują się trzy złote korony odchylone do tyłu, w ustawieniu 2:1, ozdobione drogimi kamieniami, między którymi od głowicy (u góry), znajduje się podwójny złoty krzyż, z krótszym wyższym ramieniem. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS