Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Ferie w powiecie

Zimowy Wjazd do Huty 2018 i kreaTYwne ferie w MDK – to propozycje powiatowych placówek na zajęcia feryjne dla dzieci. Tak jak co roku przygotowały one bogatą ofertę, tak aby spędzony tu czas był dla nich równie beztroski i radosny, co ciekawy i twórczy.

Dzieci i młodzież z województwa świętokrzyskiego rozpoczynają dzisiaj zimową przerwę w nauce. Część młodych ludzi wyjedzie na ferie, wielu jednak pozostanie w domach. O to, by nie dosięgła ich nuda zadbały tak jak co roku Młodzieżowy Dom Kultury oraz Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Obie placówki przygotowały bogatą ofertę zajęć.

kreaTYwne ferie w MDK

Ferie w MDK –u rozpoczęły się tak naprawdę już w weekend, 10 lutego od warsztatów aktorskich z Marią Seweryn.
Począwszy od dzisiaj, tj. 12 lutego do 23 lutego odbywać się będą w placówce zajęcia aktorskie, teatralne, wokalne, gitarowe, pianino i djembe, a nich: eko plastyka, foto karykatury i plenery, warsztaty artystyczne, portrety na plakaty i otwarta próba Portamento. Początek o godz. 10.00. Na 23 lutego (piątek) zaplanowane zostało tu –party. Dodatkowymi atrakcjami będzie tu: otobudka, karaoke i teleturniej. Wstęp na wszystkie zajęcia bezpłatny!
Więcej na temat kreaTYwnych ferii w MDK: https://www.facebook.com/MlodziezowyDomKulturywStarachowicach/

 Zimowy Wjazd do Huty 2018

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach jak co roku, podczas ferii zimowych organizuje cykl zajęć edukacyjnych pod nazwą „Zimowy wjazd do Huty”. Tegoroczna edycja warsztatów rozpoczyna się 12 lutego i trwa do 23 lutego 2018 r. Podczas ferii w Muzeum odbywają się zajęcia warsztatowe, historyczne oraz przyrodnicze. Warsztaty prowadzone  są w godz.: 10:00 – 12:00 i 12:00 – 14:00 na terenie Muzeum. Skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat. Rezerwacje prowadzone były od 29 stycznia 2018 r. w budynku recepcji Muzeum lub pod numerami tel.: 783-730-094, (41) 275-40-83 wew. 29. Koszt udziału w zajęciach to 5 zł od osoby za jedne zajęcia.
Proponowane zajęcia:
- Ceramika
- Walentynkowy decoupage
- Zrób to sam
- Wyprawa do cyrku
- Masa solna – czyli coś z niczego
- W krainie wiecznej zimy
- Kartonowy świat
- Wyspa Minionków
- Zabawy z wodą i powietrzem
- Mozaikowe obrazy
- Malowanie na folii
- Malarstwo prehistoryczne
- Koci przyjaciele
- Zimowe krajobrazy
- Bajkowy zamek
 Więcej na temat Zimowego Wjazdu do Huty 2018: http://www.ekomuzeum.pl/?p=14862 i https://www.facebook.com/Muzeum-Przyrody-i-Techniki-w-Starachowicach-191904430847106/
 

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Starachowice usytuowane są na styku trzech jednostek geograficznych: Wzgórz Koneckich, Przedgórza Iłżeckiego oraz Wyżyny Opatowskiej. Rzeka Kamienna stanowi dla nich naturalną granicę. Miasto położone jest w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Krakowem (ok. 170 km). Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS