Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Zakończyli sezon studniówek

Bale młodzieży I Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach zakończyły sezon studniówek w naszym powiecie. Starosta Danuta Krepa odwiedziła licealistów „Jedynki”, którzy bawili się w Hotelu Europa.

Wielkie przygotowania, wybór kreacji, fryzur, ćwiczenie kroków poloneza – tym żyli niedawno maturzyści „Jedynki”, a teraz także i inni uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w naszym powiecie oczekujący na bal studniówkowy. Bo każdy wypaść chce jak najlepiej, w końcu studniówka zapada w pamięć na całe życie…
Tegoroczny bal uczniów I LO w Starachowicach poprowadzili: Julia Ciepluch i Maciej Hamera. Otworzył go uroczyście dyrektor Dariusz Lipiec, który życzył młodzieży udanej zabawy. Wyraził również nadzieję, że będzie ona nie tyle polepszała sukcesy szkoły, co dążyła do własnej doskonałości.

Piękne życzenia złożyła też uczniom starosta Danuta Krępa, która mówiła o wyjątkowej nocy, ale też o wyzwaniach, które będą ich czekać niebawem.

Na liście przemawiających znalazł się również poseł Krzysztof Lipiec, który nie szczędził też ciepłych słów.


Nim przystąpiono do tańca, młodzież podziękowała nauczycielom, rodzicom i wychowawcom.


 

 Przepiękny polonez, do którego choreografię przygotowała Joanna Lisowska, absolwentka „Kościuszki”, a dziś instruktorka tańca w szkole tańca MiM, na długo zostanie w pamięci wszystkich.Podobnie, jak drugi, zatańczony przez uczniów oraz nauczycieli.Do tańca poproszeni zostali też goście, m.in. starosta Danuta Krępa i poseł Krzysztof Lipiec.

Po części oficjalnej rozpoczęły się zdjęcia, a po nich już tańce. W trakcie zabawy była też niespodzianka, przygotowana przez uczniów klasy III „e”, którzy odtańczyli dla gości zorbę. Tańce trwały do rana.

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Na terenie powiatu starachowickiego prowadzi działalność ok. 4.500 podmiotów gospodarczych o bardzo zróżnicowanych pod względem wielkości, profilu działalności i poziomie zatrudnienia. Najważniejszym ośrodkiem gospodarczym są Starachowice, gdzie ulokowała się zdecydowana większość podmiotów działających w różnych sferach gospodarki. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS