Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

"TY - TO -TE" Wernisaż wystawy Katarzyny Gritzmann

W najbliższy czwartek, tj. 8 lutego br. o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Katarzyny Gritzmann "TY-TO-TE" PorteTY - miasTO - TEchnika. Imprezę organizuje Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy z książnicą. Zapraszamy wszystkich na salę wystaw Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Kochanowskiego 5). Wstęp wolny.

Katarzyna Gritzmann,
Z fotografią związana od 14 lat. Instruktor fotografii w MDK Starachowice. Laureatka wielu konkursów fotograficznych m.in.: Grand prix FOTO_TUR (2012), III miejsce w konkursie High Key (2017), I nagroda w konkursie Budowle Obronne (2015)  czy I miejsce w konkursie Dziedzictwo Cysterskie w Obiektywie (2013). Współpracuje z czasopismem fotograficznym Digital Foto - Video / Foto-Plus. Organizuje warsztaty fotograficzne "Czarowne Świętokrzyskie". Ma na koncie trzy wystawy indywidualne: w tym w Domu Kultury Śródmieście w Warszawie, w ZZH Maleniec oraz w Ekomuzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach a także udział w kilku wystawach  zbiorowych.  Członek Jury w konkursach: Magia Powiatu Starachowickiego (2015) oraz w "Koło postępu" 2017 (Fundacja dla Akademii Górniczo-hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie). Współpracuje z Polska Agencją Fotografów FORUM.
kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Gmina Pawłów położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego w bezpośredniej bliskości Gór Świętokrzyskich. Jej powierzchnia wynosi 137 km2 (13.739 ha). Gmina liczy 35 sołectw. Zamieszkuje ją 15.450 osób, jest typową gminą rolniczą o dużym potencjale produkcyjnym z uwagi na dobre gleby. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS