Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

22 grudnia i 2 stycznia starostwo będzie nieczynne

Ważna informacja dla petentów Starostwa Powiatowego w Starachowicach. 2 stycznia 2018 r. (wtorek) urząd będzie NIECZYNNY. Jednocześnie przypominamy o zamknięciu starostwa także 22 grudnia br. (piątek). Za utrudnienia przepraszamy.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 68/2017 Starosty Starachowickiego z dnia 27 października 2017 r. dzień wolny został ustalony w zamian za święto 11 listopada, przypadające w dzień wolny od pracy. Jednocześnie informujemy, że punkty nieodpłatnej pomocy prawnej będą w tym dniu dostępne dla petentów.
Dniem wolnym od pracy w Starostwie Powiatowym w Starachowicach ustalony został też dzień 2 stycznia 2018 (wtorek), Zarządzeniem nr 74/2017 Starosty Starachowickiego z dnia 7 grudnia 2017 r., w zamian za dzień świąteczny przypadający 6 stycznia 2018. Niedostępne będą w tym dniu również punkty nieodpłatnej pomocy prawnej. Za wynikłe utrudnienia, przepraszamy.

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Powiat starachowicki tętni bogatym, różnorodnym życiem kulturalnym. Liczne placówki kulturalne z wielkim zapałem realizują swą szeroką działalność dbając o to, by trafić do jak najszerszego odbiorcy. Każdy mieszkaniec powiatu ma szansę uczestniczyć w życiu kulturalnym. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS