Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Konwent Powiatów Województwa Świętokrzyskiego w Powiecie Starachowickim

Starosta Starachowicki Danuta Krępa będzie gospodarzem najbliższego Konwentu Powiatów Województwa Świętokrzyskiego, który odbędzie się 21 listopada (wtorek) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Starachowicach. 

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. propozycje kierunków działań i rozwoju opieki psychiatrycznej w powiatach i województwie, założenia ustawy o finansowaniu zadań oświatowych i zmiany w ustawie Karta Nauczyciela czy propozycje  wspólnych  działań  w  zakresie  podpisania  umów na opieki autorską Systemów Dziedzinowych oraz Elektronicznego Obiegu Dokumentów, wdrożonych w ramach projektu „e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST". Przedstawiona zostanie też informacja o działaniach podejmowanych przez Związek Powiatów Polskich w roku bieżącym. Obrady rozpoczną się o godz. 10.00. Przewodzić im będzie przewodniczący Konwentu Starosta Jędrzejowski Edmund Kaczmarek.

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Gmina Pawłów położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego w bezpośredniej bliskości Gór Świętokrzyskich. Jej powierzchnia wynosi 137 km2 (13.739 ha). Gmina liczy 35 sołectw. Zamieszkuje ją 15.450 osób, jest typową gminą rolniczą o dużym potencjale produkcyjnym z uwagi na dobre gleby. Czytaj więcej
® 2003-2017 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS