Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Akademia biznesu II

Masz dość pozostawania bez pracy? Masz pomysł na biznes? Potrzebujesz pieniędzy na założenie firmy? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w projekcie „Akademia biznesu – II edycja”, realizowanym przez kieleckie Stowarzyszenie Integracja i Rozwój. Nabór rozpocznie się 2 października br. i potrwa do 3 listopada br.

Projekt skierowany jest do osób powyżej 30 roku życia, pozostających bez pracy, zamieszkałych na obszarach wiejskich położonych na terenie OSI województwa świętokrzyskiego, czyli na terenie gmin: Wąchock i Mirzec w Powiecie Starachowickim, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy i należą do jednej z poniższych grup:

  • Kobiety,
  • Osoby z maksymalnie średnim wykształceniem,
  • Osoby długotrwale bezrobotne,
  • Osoby powyżej 50 roku życia,
  • Osoby niepełnosprawne,
  • Osoby będące na KRUS, zarejestrowane w urzędzie pracy, jako osoby bezrobotne.
W przypadku osób zarejestrowanych jako bezrobotne udział w projekcie mogą wziąć wyłącznie osoby, dla których określono pierwszy lub drugi profil pomocy.
Ci, którzy przejdą  selekcję, otrzymają  pomoc szkoleniową oraz doradczą na etapie tworzenia biznes planu, ale także możliwość otrzymania dotacji w wysokości 24 tys. zł na założenie własnej działalności i 12 – miesięcznego wsparcia pomostowego w kwocie 12 tys. zł.
Rekrutacja rozpocznie się 2 października i potrwa do 3 listopada br. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www. biznes.sir.com.pl i/lub  w Biurze Projektu: Stowarzyszenie Integracja i  Rozwój (ul. Warszawska 27/1, 25-518 Kielce), tel. 41 361-04-92, 41 386-66- 27, e-mail:akademiabiznesu2@sir.com.pl, www.akademiabiznesu2.sir.com.pl.
kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Starachowice usytuowane są na styku trzech jednostek geograficznych: Wzgórz Koneckich, Przedgórza Iłżeckiego oraz Wyżyny Opatowskiej. Rzeka Kamienna stanowi dla nich naturalną granicę. Miasto położone jest w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Krakowem (ok. 170 km). Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS