Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Oddajmy krew w Święto Wojska Polskiego

13 sierpnia w Sanktuarium Matki Bolesnej w Kałkowie – Godowie odbędą się uroczystości patriotyczno – religijne związane ze Świętem Wojska Polskiego. Towarzyszyć im będzie akcja krwiodawstwa, do udziału w której zachęcamy wszystkich mieszkańców. 

Uroczystości organizuje Świętokrzyski Batalion Polskich Drużyn Strzeleckich im. "Czwartaków" w Nowej Słupi. Rozpoczną się  one o godz. 12.00 w Sanktuarium w Kałkowie, a od godz. 8.30 do godz. 14.30 w dolnym kościele trwać będzie akcja krwiodawstwa, w myśl motta: „Nasi Ojcowie przelewali krew za Ojczyznę, a my dla uczczenia ich pamięci w dniu Wojska Polskiego ofiarujmy krew dla potrzebujących”. W ten patriotyczny sposób organizatorzy chcą uczcić wszystkich poległych za Ojczyznę. Wesprzyjmy ich w tym działaniu. 

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Powiat starachowicki tętni bogatym, różnorodnym życiem kulturalnym. Liczne placówki kulturalne z wielkim zapałem realizują swą szeroką działalność dbając o to, by trafić do jak najszerszego odbiorcy. Każdy mieszkaniec powiatu ma szansę uczestniczyć w życiu kulturalnym. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS