Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

Jak pokonać SMOGA?

„Jak pokonać SMOGA – czyli jak zachować czyste powietrze wokół nas”- odpowiedzi na to pytanie szukali uczestnicy konkursu plastycznego, organizowanego przez Wydział Nieruchomości, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Starachowicach. Autorów najlepszych prac nagrodziła w piątek, 9 czerwca starosta Danuta Krępa.

Na konkurs wpłynęło 30 prac, z których zakwalifikowano trzynaście (siedemnaście nie odzwierciedlało bowiem tematu). Autorzy, jak podkreślała dyrektor Wydziału Nieruchomości, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Elżbieta Kita, wykazali się dużą różnorodnością w prezentacji tematu. Chwaliła ich kreatywność oraz wkład pracy. Dziękowała też opiekunom za zainteresowanie uczniów konkursem i inspirację do twórczej pracy. Ogłoszenie wyników i nagrodzenie zwycięzców odbyło się w piątek, 9 czerwca z udziałem starosty Danuty Krępy. Zwyciężczynią konkursu została Magdalena Kasperkiewicz z Gimnazjum nr 1 w Starachowicach. II miejsce zajęli ex aequo: Anna Głuszek z Zespołu Szkół Zawodowych  nr 3 w Starachowicach i Jakub Łukawski z III Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Dwie równorzędne trzecie nagrody przyznano Paulinie Leszczyńskiej, uczestniczce Warsztatu Terapii Zajęciowej w Starachowicach i Weronice Szwajda          ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach. Komisja przyznała też wyróżnienia. Powędrowały one do: Patrycji Kity z Gimnazjum nr 3 w Starachowicach, Jakuba Bąka i Małgorzaty Markowskiej z Państwowego Ogniska Plastycznego w Starachowicach, Anny Zaczyńskiej i Karolina Pater z II Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach, Agnieszki Głuszek  z Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach, Weroniki Żłobeckiej z Gimnazjum nr 4 w Starachowicach i Anny Kwiecień z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Starachowicach. Pomysłu oraz talentów gratulowała uczniom starosta Danuta Krępa.
kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Powiat starachowicki tętni bogatym, różnorodnym życiem kulturalnym. Liczne placówki kulturalne z wielkim zapałem realizują swą szeroką działalność dbając o to, by trafić do jak najszerszego odbiorcy. Każdy mieszkaniec powiatu ma szansę uczestniczyć w życiu kulturalnym. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS