Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

„Odjazdowy bibliotekarz” w Starachowicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach zaprasza do udziału w akcji "Odjazdowy bibliotekarz", propagującej czytelnictwo i jazdę na rowerze. Start w czwartek, 25 maja o godzinie 9.30 przed Szkołą Podstawową nr 13 w Starachowicach. 

Podczas przejazdu uczestnicy będą rozdawać książki mieszkańcom osiedla Południe z przedszkolakami z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Starachowicach.  Około godz. 11 rowerzyści spotkają się z uczniami Szkoły Społecznej, a godzinę później odwiedzą Starachowickie Centrum Kultury. O godz.13.00  dotrą do biblioteki Nad Skałą, po czym udadzą się do biblioteki głównej na kawę, herbatę i słodki poczęstunek. Zachęcamy do wzięcia udziału.


 

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Na terenie powiatu starachowickiego prowadzi działalność ok. 4.500 podmiotów gospodarczych o bardzo zróżnicowanych pod względem wielkości, profilu działalności i poziomie zatrudnienia. Najważniejszym ośrodkiem gospodarczym są Starachowice, gdzie ulokowała się zdecydowana większość podmiotów działających w różnych sferach gospodarki. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS